O násESLINE s.r.o., představení firmy

ESLINE s.r.o., představení firmy

Vznik naší společnosti

Společnost ESLINE vznikla spojením 4 osobností, které ve své profesní historii působily řadu let na významných manažerských pozicích, a to jak v nadnárodních korporacích, tak i ve firmách ryze českých. Naše zkušenosti s projektováním a prodejem osvětlovací techniky se pohybují v rozmezí 10 až 22 let. V našem oboru tedy rozhodně nejsme žádnými nováčky a právě dlouholetá praxe je jednou z našich předností.

» Dlouholeté zkušenosti s realizací osvětlení jsou jednou z našich důležitých výhod. «

Každý z partnerů společnosti ESLINE se podílel na klíčových zakázkách v České a Slovenské republice, ať už se jednalo o velké projekty administrativních budov, průmyslových, skladových či logistických areálů, kulturních, sportovních a multifunkčních arén, obchodních řetězců, rezidenčních staveb nebo historických budov.

Naše reference »


Zázemí firmy a profesionální tým

Kompletní osvětlovací sortiment & spolehlivé komponenty vysoké kvality

Disponujeme sehraným týmem profesionálních techniků, kteří mají mnohaletou praxi v oboru osvětlovací techniky, jsou odborně vzdělaní a jazykově vybavení. Zastupujeme 6 mezinárodních značek, globálních koncernů s kompletní nabídkou sortimentu v oblasti osvětlení. Jde o výrobce s tradicí a bohatou historií, s rozsáhlým technologickým zázemím, vlastním trendovým vývojem inovativních produktů a moderní produkcí kvalitních komponent a výrobků. Díky rozsahu nabízeného sortimentu, našim realizačním zkušenostem a zázemí projekčně-technického týmu, umíme vyřešit rozmanité světelné úlohy. Navrhneme a zrealizujeme osvětlovací soustavu na míru každému klientovi.

Přehled služeb »