EAE LightingSpolečnost EAE Lighting Company byla založena v roce 1983. Je součástí úspěšné mezinárodní skupiny EAE Group, která je jednou z předních v elektromechanickém průmyslu na světě. Působí celkem ve 41 zemích s více než 2 200 zaměstnanci.

Firma EAE Lighting je uznávaným výrobcem moderních svítidel. Značka EAE se soustřeďuje především na profesionální osvětlení interiérů, je specialistou na průmyslový sektor. Ve svém výrobním programu nabízí širokou škálu účinných svítidel s LED technologií pro průmyslové, terciární či kancelářské použití.

Dokonalá integrace osvětlovacích těles, inteligentní systémy pro distribuci energie, vysoké energetické úspory díky zvláště efektivní optice, řešení pro velké výšky se zářivkami nebo LED, to jsou klíčové výhody značky EAE.

EAE Lighting

Pro zvyšování kvality a bezpečnosti produktů EAE testuje vyráběná svítidla a jejich komponenty ve vlastní osvětlovací laboratoři EAE Lighting Laboratories, která je v provozu od roku 2007. Laboratoř je oficiálně akreditována podle bezpečnostních standardů o osvětlovacích svítidlech EN 60598 certifikační společností pro testování výrobků DEKRA.


Katalog ke stažení