ES-SYSTEM

ES-SYSTEM je největší polská výrobní firma v osvětlovacím průmyslu s téměř 23% tržním podílem v oblasti profesionálního osvětlení pro veřejné, architektonické a průmyslové objekty, soukromé bydlení a specializované osvětlení.

ES-SYSTEM

Společnost byla založena v roce 1990 v Krakově. V současné době firma ES-SYSTEM disponuje 2 moderními továrnami se 750 zaměstnanci a ve svém výrobním portfoliu má 260 typů rozmanitých svítidel.

ES-SYSTEM

Značka ES-SYSTEM určuje směr rozvoje v oblasti inovací, osvětlovacích technologií, úspor energie a designu. Strategie firemního rozvoje předpokládá další posílení postavení společnosti jako bezkonkurenčního lídra na polském trhu. V evropském regionu ES-SYSTEM dosahuje dynamického nárůstu exportního prodeje na celém trhu EU a taktéž v dalších vysoce rozvinutých zemích.

Od samého počátku realizuje ES-SYSTEM svou misi ENERGY SAVING s cílem optimalizovat spotřebu energie pro účely osvětlení. To znamená realizovat taková technologická řešení, ve kterých efektivní snížení spotřeby energie přináší skutečné úspory. Vyšší kvalita svítidel, jejich spolehlivost a zavedené postupy pro šetření energií umožňují snížit náklady na používání o 60-70%.


Katalogy ke stažení