ROXO Lighting

ROXO LightingSpolečnost ROXO Lighting je součástí skupiny Indelague Group, která působí ve 20 zemích a má tradici více než 35 let. Obchodní strategie této skupiny je založena na třech prestižních značkách: Indelague, ROXO Lighting a IEA – Cable Trays, které se zabývají různými výrobními a obchodními činnostmi v oblasti osvětlení a elektrické sítě.

ROXO Lighting je výrobcem a dodavatelem profesionálních řešení osvětlení, svítidel, LED řešení a systémů řízení osvětlení pro vnitřní i venkovní aplikace. Firma vyrábí svítidla pro komerční, průmyslové a architektonické použití. Nový výrobní závod společnosti disponuje moderními linkami s produkční flexibilitou pro menší série a velké objemy svítidel.

ROXO Lighting

Provoz v továrně je plně automatizován s využitím elektrifikačních robotů a CNC strojů Finn-Power a ADIRA pro výrobu svítidlových těles. Pro povrchovou úpravu využívá ROXO Lighting lakovací linku vybavenou špičkovou technologií, která umožňuje rychlé lakování s vynikající výslednou kvalitou a odolností. Hlavní kroky tohoto výrobního procesu jsou: čištění, sušení, elektrostatické lakování a vytvrzování.

Výrobce je schopen nabídnout řešení na míru, od minimálního přizpůsobení stávajících svítidel z jeho výrobního portfolia, přes speciální konstrukční změny, až po zcela nové výrobky. Schopnost spolehlivě vyrábět požadované produkty na míru je důležitou výhodou značky ROXO Lighting oceňovanou zákazníky po celém světě.


Katalog ke stažení