ESLINE distributorem značky EAE Lighting

TISKOVÁ ZPRÁVA – PRAHA, 6. května:
Společnost ESLINE se stala autorizovaným distributorem v České republice a na Slovensku pro svítidla a osvětlovací systémy značky EAE Lighting. Firma ESLINE v uvedených zemích zodpovídá za obchodní podporu, distribuci výrobků, prodej a poskytování technické pomoci. Zákazníkům a prodejcům společnost ESLINE s.r.o. nabízí špičkové standardy spolupráce v dodávkách svítidel značky EAE Lighting a projektování osvětlení.

Začátek roku 2019 ve znamení dobrých zpráv!

Jde o výraz uznání a důvěry obou obchodních partnerů i jasný signál pro tuzemský trh. Společnost ESLINE prokazuje svůj obrovský potenciál a stává se tak významným dodavatelem výrobků EAE Lighting v regionu střední a východní Evropy. Začátek roku 2019 byl pro firmu ESLINE ve znamení dobrých zpráv. Společnost meziročně zvýšila počet realizovaných projektů a prodej ve všech sledovaných tržních segmentech. V následujícím období bude firma vynakládat co nejvíce úsilí, aby i nadále zůstala první volbou pro svoje zákazníky v Čechách a na Slovensku.


EAE Lighting – inženýrství světla

EAE Lighting je jedním z lídrů trhu v oblasti výroby svítidel, osvětlovací techniky a světelných technologií. Patří mezi nejznámější evropskou značku v oboru osvětlení. Působí již od roku 1983 a v současné době svoje produkty exportuje do více než 60 zemí světa. Úspěšně určuje oborové trendy a standardy. Disponuje moderními výrobními provozy se světovými parametry v oblasti zpracování polotovarů a pokročilých postupů pro výrobu osvětlení a svítidel. Osvětlovací technika značky EAE se vyznačuje skvělým designem s vysokou kvalitou, výbornou účinností, ale i šetrností k životnímu prostředí. Společnost neustále rozšiřuje svoje produktové portfolio o nové výrobky s využitím inovativních světelných technologií pro řešení osvětlení, a to na základě výzkumu a poznatků moderní vědy.

Kontakt pro média:
PETER VOŘÍŠEK
Sales Manager & Partner
Tel.: +420 731 150 434
E-mail: vorisek@esline.cz

Certifikát ve formátu PDFCertifikát ve formátu PDF »

ESLINE distributorem značky EAE Lighting