EAE Lighting zvyšuje produkci svítidel

TISKOVÁ ZPRÁVA – PRAHA, 4. května:
Společnost EAE Lighting, jeden z největších producentů svítidel v Evropě, rozšířila svojí výrobní kapacitu na 4 milióny svítidel ročně. Informace o výrobních novinkách u EAE oznámila česká společnost ESLINE s.r.o., která je distributorem produktů značky EAE Lighting pro Českou a Slovenskou republiku.

Nejdůležitější investice EAE v její historii!

Z důvodu rozšiřování sortimentu svítidel a rostoucí poptávky společnost EAE Lighting otevřela novou, automatizovanou továrnu o celkové rozloze 65 000m². Jde o jednu z nejdůležitějších investic EAE v její historii, která se datuje už od roku 1983. V současné době jede provoz nového výrobního závodu na 100% a dosahuje stanovený výrobní cíl navýšit objem produkce na 4 milióny svítidel ročně. Továrna se nachází v turecké provincii Kocaeli východně od Istanbulu, v západní části Malé Asie. Je moderním místem s inteligentními řídicími systémy, úsporně zaměřenými proti zvyšujícím se nákladům na elektrickou energii a současně též s orientací na ekologii a ochranu životního prostředí.


Základní fakta o nové továrně EAE Lighting:

  • V areálu se nachází testovací osvětlovací laboratoř 1 500 m², která je oficiálně akreditována certifikační společností DEKRA.
  • V současné době v továrně pracuje 376 kvalifikovaných pracovníků, odborníků na světelný design a technických inženýrů.
  • Jde o uzavřený výrobní prostor s vysokou úrovní automatizace na velké areálové ploše o celkové rozloze 65 000 m².
  • Výrobní kapacita závodu činí 4 milióny kusů svítidel za rok, vyrábí se zde významné portfolio ze sortimentu EAE Lighting.
  • Svítidla a osvětlovací technologie se odsud exportují do celého světa, celkem do 60 zemí ležících na 4 kontinentech.
EAE Lighting
EAE Lighting

Zástupci společnosti ESLINE na závěr informovali:

„Technologie značky EAE Lighting jsou upřednostňované jako jedno z nejspolehlivějších řešení současnosti, a to především v průmyslových oblastech u tisíců mezinárodních projektů pro osvětlení. Inovativní řešení navržená kreativním týmem ESLINE poskytují ideální úroveň potřeb osvětlení v profesionálních oblastech. S konceptem kvality EAE poskytujeme našim klientům nejlepší služby spolu s vysokou spolehlivostí produktů, které splňují mezinárodní normy.”

EAE Lighting
EAE Lighting
EAE Lighting