Pomáháme dětem

TISKOVÁ ZPRÁVA – PRAHA, 30. dubna:
Dne 25. května 2019 se na náměstí ve Velkém Meziříčí uskuteční již 13. ročník charitativního koncertu Muzikanti dětem. Společnost ESLINE s.r.o., lídr v řešení osvětlení, je oficiálním partnerem této společensky prospěšné akce.

O charitativním projektu

Muzikanti dětem je dobročinný projekt, jeho cílem je pomáhat zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženým dětem. A to formou charitativního koncertu, který se každoročně koná v jarním období na náměstí ve Velkém Meziříčí. Letošní finanční výtěžek z třináctého ročníku poputuje na konto denního stacionáře Nesa.

Program akce Muzikanti dětem

Připraven je bohatý kulturní program, který zahájí vystoupení orchestru místní základní umělecké školy od 14 hodin. Následně se divákům představí kapely Jumping Drums, QUEENIE World Tribute Band, Elán Kontra Band, Harmonie & Harmonie Ladies, zpěváci Tomáš Štefka a Jakub Šimon. Pro zájemce z řad návštěvníků koncertu bude připravena fotografická výstava zachycující služby Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Na dokumentárních fotografiích Zbyňka Čecha a Pavla Juráčka jsou zachyceny všední či nevšední dny a situace, do kterých se klienti zařízení dostávají. Pro malé návštěvníky je připravena horolezecká stěna, skákací hrad a trampolína. Po celou dobu konání akce bude zajištěno občerstvení.

Jak podpořit koncert?

Charitativní koncert je možno podpořit několika způsoby. Prvním z nich je vložení libovolné hotovosti do kasiček dobrovolníků anebo si lze na náměstí zakoupit drobné propagační předměty s logem koncertu. A také denní stacionář Nesa bude prodávat během letošní akce Muzikanti dětem svoje výrobky.

Program akce Muzikanti dětem