ESLINE distributorem značky ES-SYSTEM

TISKOVÁ ZPRÁVA – PRAHA, 8. února:
Společnost ESLINE, dodavatel řešení osvětlení s přidanou hodnotou a integrátor osvětlovacích soustav na míru, dnes oznámila, že se stala výhradním distributorem značky ES-SYSTEM pro Českou republiku. Exkluzivní kontrakt zaměřený na distribuci svítidel a výrobků ES-SYSTEM je oficiálně platný od 1. ledna 2018. Společnost ESLINE tak rozšiřuje svoje produktové portfolio o dalšího významného výrobce svítidel z evropského regionu a současně i posiluje svoji obchodní pozici na tuzemském trhu.

„Podařilo se nám úspěšně dokončit všechna jednání o strategické kooperaci s vedením společnosti ES-SYSTEM. Distribuční úroveň výhradního partnerství je samozřejmě další posun v naší dosavadní spolupráci. Umožní nám rozšířit sortimentovou nabídku kvalitních svítidel o další výrobky a v neposlední řadě bude též přínosem v oblasti zákaznických služeb. Dokážeme nyní také rychleji reagovat na potřeby našich klientů a na případné změny na lokálním trhu,“ sdělili zástupci společnosti ESLINE.


O značce ES-SYSTEM

ES-SYSTEM je největší polská výrobní firma v osvětlovacím průmyslu s téměř 23% tržním podílem v oblasti profesionálního osvětlení pro veřejné, architektonické a průmyslové objekty, soukromé bydlení a specializované osvětlení. Na polském trhu je značka ES-SYSTEM bezkonkurenčním lídrem a dosahuje i dynamického nárůstu exportního prodeje na celém trhu EU.

ES-SYSTEM

Společnost byla založena v roce 1990 v Krakově. V současné době disponuje 2 moderními továrnami se 750 zaměstnanci a ve svém výrobním portfoliu má 260 typů rozmanitých svítidel a další výrobky např. systémy centrálních baterií.

Více na www.essystem.pl »