BNT N-Technik

BNT Benkert Notstrom-TechnikBNT Benkert Notstrom-Technik je přední německá společnost sídlící v Severním Porýní-Vestfálsku ve městě Mönchengladbach. Její prodejní a servisní pobočky naleznete téměř po celém Německu. Rodinný podnik, který vede jeho zakladatel a majitel Roy Benkert, je úspěšný i za hranicemi v mezinárodním obchodě se specifickými svítidly. Na trhu s osvětlovacími systémy firma BNT působí již od roku 1998.

Značka BNT se úzce specializuje na technologie a svítidla pro nouzové osvětlení. Především jde o centrální bateriové systémy CPS s adresným nebo okruhovým monitoringem, technologie havarijního napájení, nepřerušitelné zdroje napájení nouzového osvětlení UPS, indikační a bezpečnostní světla, chirurgické osvětlení, nouzové světlomety, AC / DC napájení a další.

BNT Benkert Notstrom-Technik

Firma BNT dodává na míru řešení nouzového osvětlení, které splňuje nejvyšší nároky. Konvenční nouzová svítidla působí často v interiéru jako cizí tělesa. Široká nabídka nouzových svítidel z portfolia BNT, nebo jejich zakázková výroba, umožňuje integrovat nouzové osvětlení do každého interiéru. A to s koordinovanými detaily, které jsou přizpůsobené odpovídajícímu prostředí. Ať už jde třeba o různé materiály – plast, sklo, hliník nebo nerezovou ocel, BNT neustále rozvíjí možnosti designu integračního nouzového osvětlení.

Samozřejmostí v nabídce značky BNT Benkert Notstrom-Technik jsou nouzová svítidla s nejnovější technologií LED. Společnost mimo jiné nabízí i systém pro bezdrátové monitorování svítidel Safelog Wireless. Produkty a technologie BNT nalézají široké uplatnění v různých tržních segmentech – obchodní domy, nákupní centra, komerční budovy, hotelová a zdravotnická zařízení, banky, pojišťovny a další.


Katalog ke stažení